Zoner Photo Studio

Fotoğraf düzenleme programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.7 MB
  • Version 14.0.17
  • Dil İngilizce
  • Firma Zoner Software
Zoner Photo Studio Free programı çekmiş olduğunuz fotoğrafların üzerinde rötuşlar yapabilir, boyutlarını değiştirerek arşivleme yapabileceğiniz kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme programıdır.
Zoner Photo Studio Free programı sayesinde çekmiş olduğunuz fotoğrafların üzerinde rötuşlar yapabilir, boyutlarını değiştirerek arşivleme yapabileceğiniz kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme programıdır. 

Fotoğraf sanatına meraklıysanız yada amatör olarak kendi çektiğiniz fotoğrafları düzenleyip arşivlemek istiyorsanız Zoner Photo Studio Free tam size göre bir program. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde çekmiş olduğunuz fotoğrafların rötuşlarını yapıp basit kullanımlı düzenleme araçları ile efektler ekleyerek kolayca arşivleyebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz fotoğraflarda bulanıklıkları yok edebilir ve kırışıklıkları kolayca düzeltebilirsiniz. Arşivlediğiniz fotoğraflara etiket ve açıklama ekleyerek bulmak istediğiniz fotoğrafları kolayca bulabilmeniz de mümkün. Coğrafik etiketleme özelliğini kullanarak fotoğraflarınızın nerede çekildiğini yazabilirsiniz. 
Ayrıca programın en belirgin özelliklerinden olan 3 boyutlu fotoğraf düzenleme ile 3 boyutlu fotoğraflar hazırlayabilirsiniz. Kullanımı kolay ve hızlı olan bu program ile düzenlemiş olduğunuz fotoğraflarınızı tek bir tıkla tüm sosyal paylaşım sitelerinde de yayınlayabilirsiniz.


Zoner Photo Studio indir